b u r o.


15.03.2011, 00:23
przeraża mnie twoje milczenie. chciałabym to przemilczeć, ale tkwiłabym w bezdechu z takim bezsłowiem. nie mam też nic do powiedzenia w tej sprawie, która składa się z odbioru bez nadania. czadowa cisza w eterze, produkt spalania we wnętrzu, narkotyzuje i pozbawia oddechu. aż brak mi tchu, żeby mówić o zapieraniu dechu, zabieraniu wdechu i oddawaniu wydechów w czci tobie.
mów mi. jam twoja prywatna trąbka eustachiusza, co jak jerychońska burzy bariery między nami. mów mi. zamieniam się w słuch, dopóty w słup soli nigdzie nie idę, dopóki nie powiesz mi. mów, proszę. na kolana padam, błagam, siostro-kochanko, spowiednikiem twym pragnę być, by grzeszyć myślą z toba i odpuszczać ci kazania.

dzień dobry, kocham cię, dlaczego się do mnie nie odzywasz. cześć, kochaj mnie, odezwij się. tymczasem żegnaj, wciąż cię kocham; milcz, pókiś szczęśliwa.
[ 3 ]

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

14.03.2011, 00:58
uprzejmie cię proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wyjdź za mnie w jakiś sposób. z poważaniem pełnym szacunku dla miłości, ja dla ciebie cała.
[ 2 ]

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

07.03.2011, 00:55
odczuwam brak ciebie. mnie z tym brakiem nijak, co czyni sprawę jeszcze bardziej. byłaś za moje odczuwanie, poczuwam się w uczuciowości, więc przeczuwam brak, acz nie odczuwam, jak się z tym czuję.
brak ciebie - wrak siebie; brak ciebie mnie pogrzebie.
[ 3 ]

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

06.03.2011, 00:09
i nic dziwnego, że cieknie, kapie, pociurkuje, siura, paruje - ze mnie też. w tej symbiozie budzimy się na rytmiczny stukot synchroniczny: kap-kap, smark-smark; ciurk-ciurk, sik-sik; bulg-bulg, chlip-chlip.
bo, cóż tu dużo gadać, jaki pan, taki kran.
[ 3 ]

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

25.02.2011, 23:53
piszę do ciebie, moje zaniedbanie, dla spraw przywołania porządku. piszę do ciebie już drugi raz i wciąż coś jest nie w porządku; w złym rządku, we wrzątku, nie tak i za szybko, i źle, i brzydko.
prymat porządku dla twego obrządku jest mocno nie w porządku, lecz ordnung w habit szwung naleciał, gdy achtung czerep zapiał, że jung to nie kung-fu young, że punk to nie junk funk, stąd jazzgot i zgrzyt, i ordnung przybył w mig.
za nie dbanie moje o zaniedbanie, wybacz, o, panie. będzie płacz i lanie.
[ 8 ]

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

22.02.2011, 12:02
wszystko na raz, wszystko teraz. raz po raz zarazem razem i coraz bardziej, mocniej, więcej.
gdybym mogła, wcisnęłabym pauzę. gdybym mówiła w obcym, byłoby dużo -ingów. gdybym miała to udokumentować, cierpiałabym na osobowość mnogą. ja, ty, on, wszyscy w jednostce. byłam, jestem, będę, wszystko w jednym czasie. czas na mnie - czas na wielozadaniowość. nadszedł czas, czas na wsio, syćko w swoim czasie.

czystkę czynię wszystek całości w domu moim, ja, tym zniknieniem siebie.
[ 0 ]

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

14.02.2011, 23:48
po dobrym filmie chce mi się płakać. rozumiem, wtedy i - wydaje mi się, że dopiero wtedy jestem w stanie zrozumieć to w pełni. pozostawiam za sobą odwieczne "czemu ja na to nie wpadłam?" i poznaję się na nowo z "to mogłyby być moje słowa".
- oni mają rację.
- ja wiem.
- wiedziałam, wiedziałam, teraz rozumiem, teraz się zgadzam.
- a nie mówiłam? mówiłabym! to jest to; sens życia, sens istnienia, odpowiedzi na nurtujące pytania, pytania odpowiadające mojemu stanowi rzeczy i umysłu, ten tak piękny, jak można mieć wnętrze tak podobne!
film nadaje namiętności, bo daje zrozumienie, przez które wsadza się chomika zamiast strachu w kołowrotku własnych myśli. po dobrym seksie też chciałoby mi się płakać, musiałaby być w nim ta ekranowa namiętność. dajcie mi pasję, a mahomet i góra będą mieli piękne szczeniaczki; dajcie mi pożądanie, a uwolnię einsteina filozofii i zrewolucjonizuję swój mały wszechświat.
kino jak "kiedyś, nigdy, oczywiście", co zobaczysz, to tam będzie.
[ 0 ]

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


[ kontrolowanie przewijania: <<< >>> ]

[ wr ⇐ ⇐ ⇐ óć ]

###
wszelkie prawa zarezerwuarowane.
zawiera barwnik identyczny z naturalnym.
###